#

Usability testy

Prečo ľudia nenakúpia u vás a radšej uprednostnia konkurenciu? Možno narazili na zložité obsahy, nefunkčnosť alebo nerozumejú inštrukciám.„Usability testy“ – testy použiteľnosti, ktoré realizujeme, sú zamerané na identifikovanie problémov z pohľadu zákazníka a prinášajú rýchle odporúčania pre vylepšenie zrozumiteľnosti a funkčnosti akýchkoľvek prvkov, s ktorými vaši zákazníci a zákazníčky prichádzajú do kontaktu.


2muse realizuje „usability testy“ na webstránkach, e-shopoch, eCare, aplikáciách a iných informačných kanáloch ako sú letáky, prospekty, plagáty, predajné miesta, zákaznícka linka (IVR), kontaktné formuláre, rozhrania televízneho programového sprievodcu, faktúry; pri inštalácii, aktivácii služby alebo produktu; ale analyzujú aj produkt či službu z hľadiska samotného používania či selfcare zariadenia (napr. queue management system).


Na riešenie týchto úloh používame najmä značkové riešenie2use.png


Kontaktná osoba:
Soňa Živná
Project Manager
+421 918 581 243
sona.zivna@2muse.sk

Dobrý deň, táto stránka si vo Vašom prehliadači uchováva krátke informácie, cookies, ktoré nám slúžia pre dodanie kvalitnejších služieb a na štatistické účely. Ak nesúhlasíte, môžete zakázať uchovávanie cookies vo Vašom prehliadači. Pokračovaním používania stránky budú tieto údaje uložené.