Expert tím
#
Ľudmila Chovancová
Project Manager
+421 917 418 205
ludmila.chovancova@2muse.sk

Vysokoškolské štúdium aplikovanej štatistiky ukončila v roku 2002 na Ekonomickej Univerzite v Bratislave.

V prieskume trhu pôsobí od roku 2006.

V roku 2006 nastúpila do TNS Infratest - EAP Bratislava na pozíciu Client Service Executive junior, ktorá zahŕňala koordináciu realizácie online prieskumov trhu pre centrálny európsky online panel respondentov – EAP (momentálne Lightspeed Research).

Od roku 2007 pôsobila v agentúre GfK Slovakia ako projektová manažérka so špecializáciou na oblasť financií. Na uvedenej pozícii zastrešovala kvantitatívny aj kvalitatívny prieskum, kde bola zodpovedná za tvorbu návrhov prieskumov, prípravu, menežment a komplexnú realizáciu projektov.

V spoločnosti 2muse pôsobí od 1.3.2010 ako Project Manager, zodpovedná je za návrhy designu prieskumov, koordináciu realizácie prieskumov, analýzu a spracovanie výsledkov kvalitatívnych aj kvantitatívnych projektov.

Dobrý deň, táto stránka si vo Vašom prehliadači uchováva krátke informácie, cookies, ktoré nám slúžia pre dodanie kvalitnejších služieb a na štatistické účely. Ak nesúhlasíte, môžete zakázať uchovávanie cookies vo Vašom prehliadači. Pokračovaním používania stránky budú tieto údaje uložené.