Matúš tím
#
Viera Zvadová
Project Manager
+421 918 581 208
viera.zvadova@2muse.sk

V roku 1998 ukončila magisterské štúdium angličtiny, literatúry a histórie na UMB v Banskej Bystrici. V roku 2000 aj postgraduálne štúdium v odbore odborný preklad.

V minulosti pôsobila v oblasti event marketingu, vzdelávania a people & coursemanagementu.

Od roku 2008 pôsobí v oblasti kvalitatívneho výskumu (najprv v TNS AISA, neskôr v TNS Slovakia a od septembra 2012 v 2muse).

Doteraz spolupracovala na rôznorodom spektre projektov, so štandardnou aj neštandardnou kvalitatívnou metodikou, pre lokálnych aj medzinárodných klientov najmä v sektore financie, FMCG, telekomunikácie.

Koordinovala a exekvovala aj Eurobarometer na Slovensku a strategicko-operatívne workshopy na Slovensku aj v zahraničí.

V súčasnosti pracuje na pozícii Project Manager, plne zodpovedná za komplexnú tvorbu, manažment a realizáciu kvalitatívnych projektov od počiatočnej prípravy, cez moderovanie rozhovorov, až po finálnu analýzu výstupov a prezentáciu výsledkov, ako aj konzultácie v oblasti kvalitatívneho výskumu.

Aktívne sa zúčastňuje na ESOMAR vzdelávaní a workshopoch.

Dobrý deň, táto stránka si vo Vašom prehliadači uchováva krátke informácie, cookies, ktoré nám slúžia pre dodanie kvalitnejších služieb a na štatistické účely. Ak nesúhlasíte, môžete zakázať uchovávanie cookies vo Vašom prehliadači. Pokračovaním používania stránky budú tieto údaje uložené.