ľudia

Tím Trojka

Project Executive
Hana
Reingraberova
+421 917 418 205

Inžinierske štúdium ukončila v roku 2007, na Ekonomickej Univerzite v Bratislave, na Obchodnej fakulte, odbor Obchod a Marketing. V roku 2006 počas štúdia na Ekonomickej Univerzite strávila semester v Belgicku na Ghent University v rámci programu Erasmus.

Od roku 2007 pracovala v mediálnej agentúre Starmedia (súčasťou medzinárodnej skupiny Starcom), od roku 2011 na pozícii Account Directora. Počas pôsobenia v managemente Starmedie absolvovala manažérsky koučovací výcvik : Internal Coach (Open Management) Worlwide Association of Business Coaches (WABC).

Od roku 2019 pôsobila 2 roky ako Client Service Director v mediálnej agentúre Carat (súčasťou medzinárodnej skupiny Dentsu).

V roku 2019 takisto začala externe študovať na Trnavskej Univerzite v Trnave, odbor Psychológia, štúdiu sa venuje aj v súčasnosti.

Od roku 2021 pôsobí v agentúre 2muse, kde sa špecializuje na kvalitatívny prieskum, vrátane moderovania individuálnych a skupinových rozhovorov. Okrem kvalitatívnych sa podieľa aj na kvantitatívnych projektoch.